Четвер
25.04.2024
22:39
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
ПІДГОТОВЧІ КУРСИ "Майбутній студент"

КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

Адреса: вул. Львівська, 49 м. Київ, 03179

 

            ЕЛЕКТРОННА ПОШТА

 

Інформаційний центр – info@kymu.edu.ua (Інформація щодо умов вступу, вартості навчання та інших питань пов’язаних із вступом до Університету; з питань реклами та пропозицій). 

Центр інформаційних систем і технологій –info@kymu.edu.ua – з технічних питань та з загальних питань, а також якщо Ви не впевнені, кому саме адресувати листа.

 Приймальна ректора – rector@kymu.edu.ua

 Перший проректор – pro_sec@kymu.edu.ua

 

 

Приймальня ректора

тел: 424-64-88

тел/факс: 594-03-01

Інформаційний центр

тел/факс: 450-06-31,

424-86-18, 424-90-20




«Київський міжнародний університет:

історія, сучасність і перспективи розвитку»

 

Вищий навчальний заклад «Київський міжнародний університет» – член Європейської асоціації міжнародної освіти – розпочав свою діяльність 1994 року. Освітню діяльність здійснює відповідно до ліцензії Міністерства освіти і науки України, серія АД № 072604 від 14.08.2012, IV рівень акредитації, серія РІ –IV №1155074.

 Завданням Київського міжнародного університету є підготовка фахівців, здатних вести діяльність, спрямовану на розбудову правової незалежної демократичної соціально орієнтованої української держави, зміцнення її міжнародних зв’язків, залучення громадян України до здобутків загальнолюдської цивілізації.

 Основна мета освітньої діяльності КиМУ – підготовка національної політичної, економічної, наукової еліти України – визначена концепцією його розвитку і, від часу заснування, послідовно втілюється в життя професорсько-викладацьким складом Університету.

 Пріоритетами Університету були визначені Освіта і Творчість, Професіоналізм і Культура, Патріотизм і Толерантність, а три «кити», на яких ґрунтується його освітньо-наукова діяльність – дисципліна, субординація і професіоналізм – дали змогу втілити в життя ідею підготовки якісного високопрофесійного фахівця.

 Специфікою та однією із суттєвих переваг КиМУ є вивчення іноземних мов, а їхній перелік (24 іноземні мови) є унікальним не лише в Україні, але і для ВНЗ Європи й країн СНД. Для підготовки фахівців, здатних здійснювати зовнішньополітичну, міжнародну діяльність, навчальний процес в Університеті проходить двома мовами – українською і англійською.

 За роки існування Університету сформовано професорсько-викладацький склад – 247 штатних працівників, з яких 70 % – викладачі з вченими званнями й науковими ступенями доктора наук і кандидата наук. До навчального процесу залучаються керівники і провідні фахівці апарату Верховної Ради України, Конституційного Суду, Верховного Суду, Генеральної прокуратури, МЗС України та інших міністерств.12 науково-педагогічних працівників є членами іноземних академій і міжнародних наукових товариств. Понад 30 працівників представлені в спеціалізованих і експертних радах, науково-методичних комісіях, спілках, асоціаціях тощо, зокрема, у спеціалізованих радах у захисту кандидатських і докторських дисертацій – 16 осіб; експертних радах ВАК – 4; науково-методичних комісіях Міносвіти – 7; редколегіях видавництв – 8; науковими консультантами комісій Верховної Ради України – 4.

 Історія КиМУ розпочалася з 1994 року, коли Хачатур Володимирович Хачатурян висловив ідею про створення вищого навчального закладу з метою підготовки фахівців-дипломатів для незалежної України, які змогли б заповнити вакуум, що існував тоді в Україні на терені східної дипломатії. Ця ідея була підтримана провідними політиками і дипломатами нашої молодої незалежної держави.

У своєму становленні КиМУ пройшов декілька етапів: початок покладено Центром інтенсивного вивчення іноземних мов «Knowledge», де метод інтенсиву професора Хачатуряна Х.В. підтвердив ефективність нових технологій навчання іноземним мовам; визнання Міністерством освіти і науки України Міжнародного інституту лінгвістики і права як вищого навчального закладу і надання йому права на освітню діяльність; перетворення Міжнародного інституту лінгвістики і права в Київський міжнародний університет.

Нині у структуру Університету входять 6 інститутів(інститути лінгвістики, міжнародних відносин, журналістики, телебачення, кіно і театру, психології та соціально-політичних наук, юридичний), 3 факультети (економічний,медико-фармацевтичний, будівництва та архітектури), 3 науково-дослідні інститути: НДІ з економічних і гуманітарних проблем (директор – професор Швайка М.А.), НДІ глобалізації та європейської інтеграції (директор – професор Козлітін В.Д.), НДІ сходознавства (директор – професор Мушкудіані О.Н.). Кількість студентів на всіх формах навчання 6800 осіб. За роки своєї роботи Київський міжнародний університет випустив 8522 фахівця, серед них: бакалаврів – 4003, магістрів – 2418, спеціалістів –1855, перепідготовку пройшли і здобули другу вищу освіту –246 осіб.

 Випускники Університету працюють у посольствах України в Великобританії, Канади, Іспанії, Лівії, Нігерії, Данії, Голландії, США, на радіо і телебаченні, у юридичних компаніях, очолюють компанії і мають власний бізнес, поповнили ряди українських науковців у галузі філології та юриспруденції.

 У забезпеченні навчального процесу беруть участь 26 кафедр: германської філології, романської філології, германських мов, теорії та практики перекладу, міжнародних відносин та зовнішньої політики, міжнародного права та порівняльного правознавства, міжнародних економічних відносин, країнознавства і міжнародного туризму, міжнародного бізнесу, міжнародної інформації та інформатики, східних мов, кримінального права та процесу, цивільного і господарського права, теорії та історії держави і права, теорії та історії журналістики, масової комунікації,кіно-, телемистецтва, театрального мистецтва, слов’янської філології та загального мовознавства, української і світової культури та літератур, психології, соціології та соціального управління, суспільно-політичних наук, економіки та менеджменту, будівництва та архітектури, фізичного виховання.

 Висока якість освіти неможлива без її поєднання знауковою роботою, метою якої є забезпечення реалізації державної політики у сфері науки, науково-технічної, інноваційної діяльності. Основними напрямами наукових досліджень в Університеті є: міжнародно-правові, політичні та економічні засади Європейської інтеграції України; захист прав людини; міжнародні й національні аспекти; Україна в умовах європейської інтеграції і глобалізації світу. Науковці переймаються проблемами конституційних реформ, беруть активну участь у суспільному, громадському і політичному житті держави, організують проведення круглих столів з обговорення проекту Закону «Про внесення змін до Конституції України», який запропонований Президентом України суспільству.Колектив Університету підтримує зусилля Президента України щодо вступу України до Європейського Союзу, необхідності проведення політичних і економічних реформ, усунення двовладдя у керівництві країною, впровадження єдиного центру державної влади в Україні в особі її Президента.

 Проведення Конституційних реформ, вважає колектив Університету, сприятиме установленню чіткої структури виконавчої влади, підвищенню відповідальності посадових осіб всіх рівнів, знищенню корупції, відкритості, прозорості у діяльності органів місцевого самоврядування і Верховної Ради України.

 Упродовж 2008–2012 навчального року науково-педагогічними працівниками Університету підготовлено 20 монографій; 59 підручників (навчальних посібників) і курсів лекцій; проведено 39 науково-практичних конференцій, з поміж них – 23 студентські.

 Традицією навчального закладу є щорічне проведення міжнародної науково-практичної конференції "Україна в євроінтеграційних процесах”, а також конференцій з найважливіших суспільно-політичних проблем, зокрема:«Християнство як феномен культури» (2000-річчя християнства); «Україна в ХХ столітті: уроки, проблеми, перспективи»; «Українська національна ідея» (75-річчя Голодомору, геноциду в Україні); «Нове державницьке воскресіння України» (90-річчя Української народної республіки), за результатами яких видано збірники наукових праць. 

Запорукою успішної наукової діяльності є висококваліфікований колектив вчених. Університет пишається видатними науковцями, які відомі не лише в нашій державі, а й далеко за її межами, а саме: професори М.А. Швайка, Р.П. Іванченко, І.П. Ющук, Л.В. Артемова, О.І. Гринів, В.А. Клименко, В.І. Троненко, С.І. Горевалов та ін.

 В аспірантурі, докторантурі КиМУ навчається 41 аспірант, 39 здобувачів і 3 докторанти. Видаються наукові вісники таких серій: «Іноземна філологія», «Міжнародні відносини», «Психологічні науки», «Педагогічні науки», «Літературні студії», а також фахові журнали «Наше право» і «Європейські перспективи», у яких друкуються статті як викладачів, так і студентів, учасників конференцій, круглих столів.

 Високий рівень підготовки молоді сприяє визнанню Київського міжнародного університету на міжнародній арені. Студенти КиМУ вже 7 років поспіль стають переможцями в національних раундах з міжнародного публічного і гуманітарного права та представляють Університет і Україну за кордоном:

 2001 – 2012 рр.

– Гаага (Нідерланди) – Міжнародний конкурс ім. Б. Телдерса«Міжнародний суд» (2-ге місце та 1-е місце в номінації «Кращий адвокат Європи» серед 25 команд Європи);

– Афіни (Греція) – Міжнародний конкурс ім. Ж. Пікте;

– Варшава (Польща) – Міжнародний конкурс ім. Ф.Мартенса з міжнародного гуманітарного права;

– Женева (Швейцарія) – Міжнародний конкурс ім. Ж. Пікте з міжнародного гуманітарного права;

 Кшижова (Польща) – Міжнародний конкурс «Модельний міжнародний кримінальний суд»;

– Вашингтон (США) – Міжнародний конкурс ім. Ф. Джессопа з міжнародного публічного права;

 Студенти Університету неодноразові переможці Всеукраїнських конкурсів – «Дипломатичний БОМОНД 2009», «Кришталеві джерела», кінофестиваль «Молодість», Дрезденський фестиваль (2009 р.), міжвузівських студентських олімпіад з іноземних мов, програм і грантів на продовження навчання у вищих навчальних закладах Західної Європи й США.

 Починаючи з 2003−2004 навчального року, Київський міжнародний університет є активним учасником міжнародних проектів.

 2004 рік – КиМУ отримав грант від Фонду Розвитку ЗМІ Посольства США в Україні на виконання проекту«Інформаційні технології в сучасній журналістиці»; за програмою Європейського Союзу ТЕМПУС-ТАСІСодержали фінансування два проекти – «Європейські стандарти викладання економіки міжнародного туризму» і «Європейський досвід студентського самоврядування в університетах України».

 2005 рік − один проект «Модернізація відділів міжнародної співпраці». 

2006 рік – два проекти – «Аналіз криз і прийняття рішень в Україні» і «Європейсько-український підхід до

визначення міжуніверситетського рейтингу в Україні». 

На 2009-2010 рр. подано на розгляд Європейської комісії 4 нових проекти.

 Київський міжнародний університет у межах вищевказаних проектів співпрацює з університетами Європейського Союзу, а саме:

• Технологічний освітній інститут Західної Македонії, Греція;

• Політехнічний університет Каталонії, Барселона, Іспанія;

• Університет Кордови, Іспанія;

• Університет Дюнкерку, Франція;

• Штутгартський університет, Німеччина;

• Римський університет «La Sapienza», Італія;

• Варшавська школа економіки, Польща;

• Університет прикладних наук м. Міттвайди, Німеччина.

 Завдяки реалізації міжнародних проектів були обладнані комп'ютерні класи, клас відео-конференцій, який використовується для проведення лекцій європейськими викладачами, створено ресурсний центр Університету.

Студенти спеціальності «Міжнародні відносини», які вчаться за програмою «Аналіз криз і прийняття рішень в Україні», мають змогу одержати разом з державним дипломом також диплом Римського університету «La Sapienza». У межах цих проектів в КиМУ був розроблений і впроваджений навчальний план підготовки магістрів за фахом «Міжнародні економічні відносини», спеціалізація «Економіка міжнародного туризму», упроваджена європейська практика проведення обрання студентського парламенту, на основі якої організовуються вибори до студентського парламенту Університету.

 Статус Університету як міжнародного, завдання, які ним виконуються, покладено в основу концепції програми міжнародних і громадських зв’язків. У межах програми здійснюються постійні творчі контакти з посольствами країн, мови яких вивчаються в КиМУ, з міжнародними організаціями, залучення до викладання фахівців-іноземців, організація практик і стажувань студентів при відповідних міжнародних організаціях в Україні й за кордоном. Так, упродовж останніх 3-х років Університет відвідали 29 послів країн, акредитованих в Україні (Куба, Індія, Китай, Індонезія, Іран, Ірак, Єгипет, Кувейт, Польща, Японія, Лівія, Сирія, Пакистан, Алжир, Афганістан, Марокко, Корея, Німеччина, США, Швеція, Норвегія, Іспанія, Естонія, Туреччина), брали участь у конференціях і з лекціями перед студентами виступали громадські діячі, лідери політичних партій, члени уряду, народні депутати України, керівництво Представництва Європейської Комісії та Ради Європи в Україні.

 Нині в КиМУ працює 17 фахівців-іноземців, переважно викладачі іноземних мов. Почесними професорами є: Удовенко Г.Й. – екс-міністр закордонних справ України, посли таких закордонних країн: США – пан В. Тейлор, Індонезії – пан Реомі Сіа Хан; Заслужена артистка України – Цимбал Т.В.; Костін І.Ф. – журналіст зі світовим іменем, який увійшов у світову антологію «100 репортерів ХХ століття» та ін.

 Упродовж 2008–2012 н.р. студенти Університету проходили стажування в США, Єгипті, Німеччині, Індонезії, КНР.

Невід’ємним складником у підготовці висококваліфікованих фахівців є виховна робота, яка спрямована на виховання патріотизму, набуття знань про людське суспільство, розуміння призначення особистості. Університет є єдиним вищим навчальним закладом України, де викладається курс«Університетська освіта», метою якого є ознайомлення студентів із досвідом і цінностями національної і світової культур, життям видатних людей різних епох і цивілізацій та їхньою роллю в історії людства.

 Центр довузівської підготовки та Центр гуманітарної освіти Університету забезпечують роботу підготовчого відділення в м. Києві та підготовчих курсів (174) в усіх регіонах України. Особливостями й пріоритетами їхньої роботи є реалізація таких проектів: «Інтелект» і «КиМУ–школа: партнери в освіті».

 З 1 вересня 2009–2010 навчального року розпочав роботуЛіцей Київського міжнародного університету – сучасний інноваційний профільний навчальний заклад, який забезпечує науково-теоретичну підготовку старшокласників (10–11 класів) до майбутньої професійної діяльності, а з 1 вересня 2011 року – Коледж Київського міжнародного університету, де готують молодших спеціалістів з правознавства, економіки підприємства, туристичного обслуговування, видавничої справи та редагування і акторського мистецтва.

 Київський міжнародний університет має прекрасну матеріальну базу: загальна площа власних приміщень, за рахунок реконструкції і добудови існуючих університетських корпусів, складає 39625 кв.м, де на належному рівні обладнано: спеціалізовані кабінети з сучасною технічною базою – зал судового засідання; криміналістичний полігон; психологічна лабораторія; лінгвістичні й комп’ютерні кабінети, фізичні і хімічні лабораторії; сучасні навчальнітеле-, та радіостудії; хореографічні зали; спортивний і тренажерний зали; бібліотека й читальна зала з найсучаснішою фаховою літературою – 101169 примірників.

Університетом забезпечено безкоштовний доступ студентів і викладачів до мережі INTERNET, видається власна Всеукраїнська університетська газета «Постскриптум Плюс».

 Рівень забезпечення навчального процесу обладнанням, інструментарієм, сучасною аудіо- та відеотехнікою, комп’ютерами відповідає нормативним вимогам.

 Київський міжнародний університет є активним учасником наукового, політичного, культурного і духовного життя України.

 

 


КиМУ